Stop Watch Ewoys - TRANSPARENT

HAKKIMIZDA…

Sürdürülebilirlik

Ekonomik

Zamanlama

Motivasyon

Bilimsel

Analiz

Kanunsal

Verimlilik

 

unnamed

Kusur değil, çare bulun.
-Henry Ford-

– Biz kimiz ve Ne istiyoruz 

Ewoys Consulting Group 2009 da Almanyanın Nürnberg şehrinde kurulmuştur. Tecrübeli ve uzman bir kadroya sahip olup bunun yanında elemanların 90% Akademik alt yapıya sahiptir. Hizmetlerimizin ekstrem  olmasıyla kısa bır zaman içinde hem Devlet kurumlarının hemde

2015 tarihinde Almanya Ekonomi Bakanlığı tarafından girişimci ve yükselen şirketlere Yetkili Kurumsal Danışmanlık listesine alınmıştır.

Uzun seneler Almanyanın en büyük Bankalarından birisi olan DEUTSCHE BANK ın Türklere özel olan “BANKAMIZ” Projesinde Tasarım ve Uygulamada danışmanlık hizmeti sunmustur.

2017 yılında Almanya Askeriyesine (Bundesministerium der Verteidigung – BONN) “ETNIK REKLAM iLE ELEMAN BULMAK” Stratejisi sunumu ile beğeni toplayan Ewoys Consulting Group Alman Askeriyesine hizmet sunan ilk Türk Danışmanlık Şirketi oldu.

Almanyanın en büyük Bankalarına, Sigortalarına sunumsal ve danışmanlık hizmeti veren Ewoys Consulting Group özel ağırlık verdiği sektörler üzerindeki Araştırma, Geliştirme ve Strateji desteğinin yanında Şirketlere ve Kurumlara çok faydalı ve katma değeri olan kurumsal danışmanlık hızmeti vermeye devam ediyor.

Aktüel olmak başarıdır! BE UP TO DATE!

– Neden Ewoys?

Ewoys Consulting Group’un kurumsal danışmanlık sektöründe kendine özel bir yapısı ve yaklaşımı vardır. Uluslararası ağı sayesinde projeleri kapsayan konulara herzaman en itinalı şekilde analiz ve hazırlık yapıp bu sayede başarılı şekilde projeleri gerçekleştirir.

– Felsefemiz

Her iki tarafın avantajını sağlamayan bir çözüm –  iyi bir çözüm değildir!